Dominika Konsek - Organizacja & Planowanie produkcji

O FIRMIE

Jesteśmy firmą świadczącą usługi nadzoru, zarządzania, planowania oraz korygowania produkcji. Zajmujemy się również dokumentacją produktów już wprowadzonych do sprzedaży w kraju jak i importowanych z zagranicy. Swoją ofertę kierujemy do mikro przedsiębiorstw chcących polepszyć efekty swojej pracy oraz zminimalizować koszty związane z prowadzeniem działalności.

Nazywam się Dominika Konsek, w 2018 roku ukończyłam dzienne studia na kierunku Zarządzanie i Inżynieria Produkcji ze specjalnością Zarządzanie Systemami Produkcyjnymi oraz uzyskałam tytuł inżyniera produkcji na Politechnice Śląskiej. Umiejętności praktyczne zdobyłam w Hurtowni Kosmetycznej Excellent, gdzie mogłam modernizować linie produkcyjne. Moje zainteresowania z zakresu inżynierii produkcji to logistyka, marketing, procesy i techniki produkcyjne, ergonomia i higiena przemysłowa, systemy antropotechniczne oraz elastyczne systemy produkcyjne.

Inżynier produkcji - Dominika Konsek - Organizacja & Planowanie Produkcji

tel. 519 182 211
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
ul. Łąkowa 26a (I piętro)
47-400 Racibórz
Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego.
Za pośrednictwem strony www.inzynierprodukcji.pl nie dochodzi do nabycia produktu lub usługi.
Strona www.inzynierprodukcji.pl jest jedynie niewiążącą reklamą.
Strona www.inzynierprodukcji.pl nie zbiera i nie przetwarza danych osobowych.